NOCUŃ-BUS - Istniejemy na polskim rynku od 1998 roku.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą,która od kilkunastu lat specjalizuje się w świadczeniu usług transportu osób.W tym czasie powiększyliśmy swoją flotę o bardzo komfortowe, w pełni wyposażone autokary. Początkowym założeniem firmy było świadczenie usług transportowych, skupiając się na lokalnym rynku, obejmującym okolice Złotoryi.

Wraz z rozwojem firmy zwiększały się perspektywy i zasięg jej działalności. Obecnie Firma prowadzi przewozy KRAJOWE (głównie pracownicze) I MIĘDZYNARODOWE (turystyka), TRANSFERY NA LOTNISKA. Posiadamy własne zaplecze warsztatowe, gdzie mechanicy dbają o sprawność techniczną pojazdów. 

Dysponujemy wysokiej klasy, zadbanymi, czystymi autokarami turystycznymi wyposażonymi w klimatyzację, TV, pasy bezpieczeństwa dla pasażerów itp., gwarantującymi bezpieczną i wygodną podróż. Posiadamy ważne badania techniczne oraz wszelką niezbędną do wykonywania przewozów dokumentację.

Swoją pozycję na rynku transportowym zawdzięczamy długoletniemu doświadczeniu, wytrwałej pracy oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, którzy dbają o pozytywny rozwój firmy.

Zawsze możesz na nas liczyć. Jesteśmy partnerem, potrafiącym zaspokoić każdą Twoją potrzebę dotyczącą usług transportowych. Chętnie spotkamy się z Tobą, aby udzielić Ci profesjonalnego doradztwa na temat oferowanych usług, zawsze stawiając Twoje życzenia i potrzeby w centrum swojego zainteresowania. Nie jesteśmy zadowoleni, dopóki Ty nie jesteś usatysfakcjonowany! Poświecimy swój czas dla Ciebie!

Oferujemy najwyższej jakości usługi w przystępnych cenach. Wycenę przedstawiamy bezpośrednio przed wykonaniem usługi, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.